UĞUR KOŞAR ile TERAPİ SEMİNERİ 25 Mayıs 2013 Cumartesi
Etkinlik Tarih & Saat
25/05/2013 14:00-17:00
Eğitmen
Katılım Ücreti
100,00 TL
Ana Sayfa

UĞUR KOŞAR ile TERAPİ SEMİNERİ 25 Mayıs 2013 Cumartesi
Saat : 14:00-17:00


Bu bir seminer değil, tamamen terapi niteliğinde bir görüşmedir. Yaklaşık 2,5 saat sürmektedir. Amaç bilgiyi yaşama uygulayabilmektir. Bilgi bir aracın mazotu gibidir, ancak arabayı kullanmayı bilmiyorsan o bilgi seni yorar, seni tıkamaya başlar. İşte insanların bu kadar eğitimle hala zihnin kölesi olmalarının nedeni budur. O halde ilk adım zihni kullanmaktır. 

Bu terapinin amacı zihni kullanmaya yöneliktir. Onun ilmi farklıdır, onun ilmi kitaplarda ya da eğitimlerde yoktur. O çok basittir, hakikat çok basittir. Bu yüzden çoğunuz onu göremiyorsunuz. Ben sadece Allah’ın lütfunu sizinle paylaşacağım. 

Ancak tanıdığın bir şeyi kullanabilirsin. O halde Terapinin birinci bölümünde zihni tanıyacağız, kafamızın içinde olanları somut olarak bir drama sahnesi gibi yaşayacağız. Zihnin nasıl enerjimizi aldığını fark ettiğimizde yavaş yavaş ipler elimize geçmiş olacaktır.

Diğer bölümde ise zihni suçüstü psikolojisi ile durduracağız!
Zihnin enerjimizi almak için gönderdiği ve bizi adeta uyuttuğu düşünceler vardır. Bu düşünceleri tek tek tanıyarak zihnin efendiliğine son vermeye başlayacağız.

Bu arada bir de Mevlana Kıvamı dediğim bir çalışma vardır. Özellikle öfkelenenler, çabuk kırılanlar için şeffaf bir moda geçiş olacaktır. 

Son olarak Zihne panzehir vereceğiz. Evet zehrin çözümü panzehirdir. Biz de adeta şeytana pabucu ters giydirerek tüm düşünceleri bir anda durduracağız…

Terapinin sonunda Nur Terapisinden de Tefekkür çalışmasını hep birlikte yaparak ruhumuzu besleyeceğiz.. Nur terapisinden gerçekten şimdiki anın içinde olacak, yüksek farkındalığa erişeceksiniz, fakat bu bilgelikten ötedir, çünkü bunun içinde Allah vardır…


Seminerden çok öte derin bir eğitimin olacağı bu çalışma bir nevi toplu terapidir. Kişi bu görüşmeden sonra Zihnin ötesine geçişle birlikte, Mana boyutuna ulaşacaktır. 


TTS (Theatrical Therapy System) ve Nur Terapisi'nin kurucusu olan Psikolojik Danışman ve Yazar UĞUR KOŞAR ile Terapi Seminerine tüm gönül dostlarımız davetlidir...

Katılım Bedeli : 100 TL olup, kayıt yaptırmanız rica olunur.

Tel : 0216 3681450 Gsm : 0532 3522545
 

 
Bizz Kişisel Gelişim Merkezi
Uğur Koşar
Nur Terapisi
Yüzleşme
Mevlana Kıvamı